Używamy własnych i obcych plików cookie w celu świadczenia naszych usług i gromadzenia danych statystycznych. Dalsze przeglądanie oznacza ich akceptację. Więcej informacji

Akceptuj
Specjaliści od pomp odśrodkowych

Gwarantowanie jakości i niezawodności produktów, skrócenie czasu dostawy i certyfikaty jakości we wszystkich naszych produktach.

Dlaczego Boulton Pumps?

usługi
Specjaliści od pomp odśrodkowych

Jakość i niezawodność

Nasze pompy odśrodkowe zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by gwarantowały jakość, niezawodność i bezpieczeństwo pompowania wszystkich rodzajów cieczy.

Mniejsze koszty

Projekt pomp pozwala na zmniejszenie zużycia energii i czasu poświęcanego na konserwację urządzeń, co z kolei przekłada się na mniejsze koszty.

Zespół techniczny

Nasz zespół ekspertów z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie transferu cieczy zawsze służy radą.

Terminy dostaw

Własne zakłady produkcyjne i duże zapasy magazynowe pozwalają na skrócenie czasu dostawy, dzięki czemu Państwa projekt nie będzie opóźniony.
_ALT

Specjaliści od pomp odśrodkowych

Firma

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w oferowaniu najlepszych rozwiązań w zakresie pompowania firma Boulton Pumps stopniowo poszerza swoją ofertę o nowe produkty i technologie. Obecnie Boulton Pumps oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów spełniających najbardziej wymagające potrzeby. Jesteśmy obecni na rynku międzynarodowym, posiadamy kilka zakładów produkcyjnych, pracujemy w środowisku Lean w celu zapewnienia najlepszej obsług i sprostania wszelkim oczekiwaniom.

Więcej

Ostatnie wiadomości

Zapoznaj się z nowościami firmy Boulton Pumps
Welcome to Boulton Pumps
18 03 2017

Welcome to Boulton Pumps

We at Boulton Pumps are very proud to present our new corporate image and new website.

Kontakt z nami

Kontakt Formularz

Jeśli potrzebujesz informacji o naszych produktach, możesz napisać do nas e-mail lub zadzwonić. Nasz zespół specjalistów skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.