Dlaczego Boulton Pumps?

usługi
Specjaliści od pomp odśrodkowych

Jakość i niezawodność

Nasze pompy odśrodkowe zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by gwarantowały jakość, niezawodność i bezpieczeństwo pompowania wszystkich rodzajów cieczy.

Mniejsze koszty

Projekt pomp pozwala na zmniejszenie zużycia energii i czasu poświęcanego na konserwację urządzeń, co z kolei przekłada się na mniejsze koszty.

Zespół techniczny

Nasz zespół ekspertów z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie transferu cieczy zawsze służy radą.

Terminy dostaw

Własne zakłady produkcyjne i duże zapasy magazynowe pozwalają na skrócenie czasu dostawy, dzięki czemu Państwa projekt nie będzie opóźniony.
_ALT

Specjaliści od pomp odśrodkowych

Firma

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w oferowaniu najlepszych rozwiązań w zakresie pompowania firma Boulton Pumps stopniowo poszerza swoją ofertę o nowe produkty i technologie. Obecnie Boulton Pumps oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów spełniających najbardziej wymagające potrzeby. Jesteśmy obecni na rynku międzynarodowym, posiadamy kilka zakładów produkcyjnych, pracujemy w środowisku Lean w celu zapewnienia najlepszej obsług i sprostania wszelkim oczekiwaniom.

Więcej

Ostatnie wiadomości

Zapoznaj się z nowościami firmy Boulton Pumps
Witamy w Boulton Pumps
18 03 2017

Witamy w Boulton Pumps

W Boulton Pumps z dumą prezentujemy nasz nowy wizerunek firmy i nową stronę internetową.

Kontakt z nami

Kontakt Formularz

Jeśli potrzebujesz informacji o naszych produktach, możesz napisać do nas e-mail lub zadzwonić. Nasz zespół specjalistów skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.

Boulton Pumps