Firma Boulton Pumps

Misja - Wizja - Wartości

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w oferowaniu najlepszych rozwiązań w zakresie pompowania firma Boulton Pumps stopniowo poszerza swoją ofertę o nowe produkty i technologie. Obecnie Boulton Pumps oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów spełniających najbardziej wymagające potrzeby. Jesteśmy obecni na rynku międzynarodowym, posiadamy kilka zakładów produkcyjnych, pracujemy w środowisku Lean w celu zapewnienia najlepszej obsług i sprostania wszelkim oczekiwaniom.

Misja

Projektowanie i produkcja wysokiej jakości pomp odśrodkowych, które dbają o środowisko naturalne i zapewniają naszym klientom dużą oszczędność energii oraz trwałość.

Wizja

Stać się flagowym producentem pomp odśrodkowych na skalę międzynarodową dzięki jakości i niezawodności naszych urządzeń.

Wartości

>

Oferowanie unikalnej na rynku jakości i niezawodności obsługi, której głównym celem jest zapewnienie korzyści naszym klientom i ich procesom.

Kontakt z nami

Kontakt

Podaj swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Prośba o informacje o produkcie:
INFORMACJA NA TEMAT OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. Cele - udzielanie odpowiedzi na zapytania i wysyłanie informacji handlowych na temat naszych produktów i usług, w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podstawa - zgoda zainteresowanej strony. Odbiorcy - nie przewiduje się przekazywania danych. Prawa - zgodę można wycofać w każdej chwili, a także uzyskać dostęp, poprawić, usunąć swoje dane i skorzystać z innych praw pod adresem info@boultonpumps.com.Dodatkowe informacje - więcej informacji dostępnych w Polityka prywatności